Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
pornolar

Geleceğin Dahilerine Özel Matematik Kitabı

Geleceğin Dahilerine Özel Matematik Kitabı

Sevgili Çocuklar, Değerli Veliler,Matematik dünyada insan akIının en büyük ortak değeridir. Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir Kainat kitabının dilidir matematik.

Matematikle ilgili yarışmalarda, Özel okul sınavlarında. IQ testlerinde. Matematik olimpiyatlarında matematiğe meraklı siz değerli öğrencilere yol gösterecek kaynaklar ilkokul düzeyinde sınırlı olduğundan böyle bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedik. Elinizdeki kitap matematiğin gizemli dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup Öğrencilerimize doğru. mantıklı düşünmeyi. problem çözme becerilerini kazanmayı ve farklı bakış açılan kazandırmayı hedeflemektedir.
Bu çalışma dokuz bölümden oluşmaktadır. Konular, etkinlik ve testlerle desteklenmiştir. Beyin geliştirme testlerinin çözümleri testlerin sonunda, etkinlik çözümleri kitabın son bölümünde verilmiştir. Ayrıca Oyun Zamanı bölümlerinde, sizlerin sayısal düşünme becerilerinizi artıracak oyun tanıtımları ve örnekleri. Akıl Oyunları’ bölümünde de beyninizin sınırlarını zorlayacak problemlere yer verilmiştir.
Kitabımızdaki tüm soruların çözümü verilmiştir. Sizlere tavsiyemiz. önce soruları kendiniz çözmeniz ve çözümleri karşılaştırmanızdır. Farklı çözüm yöntemlerini öğrenerek sorulara farklı metotlarla birden fazla çözüm yöntemi geliştirmenizdir. Unutmayın, geleceğin büyük insanları olaylara farklı açılardan bakabilen bireylerdir.
Bu çalışmanın, matematikle ilgilenen ve ilgi duyan herkesin faydalanabileceği bir kaynak olması dileğiyle...

Kitabı satın almak için 

dahikapaktanit-9 2 dahi1 dahi2tanit-2tanit-1tanit-3dahi4tanit-4tanit-7tanit-5tanit-4

Share this post

Bir cevap yazın