Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
pornolar

Düdük futbol maçlarında kullanılmadan önce hakemler ne kullanırlardı?

Düdük futbol maçlarında kullanılmadan önce hakemler ne kullanırlardı?

Düdük futbol maçlarında kullanılmadan önce hakemler hangisini kullanırlardı?

Kızıl Meydan, sanki her an bir futbol maçına sahne olacakmış gibiydi. 1936’daki Sporcular Günü’nde Kızıl Meydan tümüyle yeşil bir halıyla kaplandı ve Spartak’ın A takımıyla tüm yedekleri, futbol ayakkabısı gibi süslenmiş olan bir arabadan, Stalin’in önünde bir gösteri maçı yapmak üzere indiler. Spartak’a karşı Spartak yedekleri. Aslında maç Spartak’k Dinamo arasında yapılacaktı, ama gizli polis örgütü son anda, topun Krernlin’in duvarlarına ya da daha kotusu, Stalin’e çarpması ha linde olabileceklerckn korkarak takımını sahdan çekmiŞti.

Bunun, Sporcuların En iyi Dostu’ tarafından izlenecek ilk futbol maçı olduğu düŞünülüyordu ve amaç, çok iyi bir gösteri yapmaktı. Takımlar degişik goller atmayı planlamıŞlardı  kafayla la, topukla, kornerden, penaltıdan ve diğerleri. Sonuçta A takımı, yedekleri 4-3 yendi. Stalin’in hemen yanındà duran subayın görevi, elinde tuttugu beyaz mendili, Stalin’in canının sıkılmaya başladıgını anladıgı anda sallayarak maçı sona erdirmekti, ama Stalin gösteriden o kadar memnun kaldı ki, normalde 30 dakika olarak düşünülen maçın süresini 43 dakikaya kadar uzattı.
Aslında büyük bir olasılıkla maçı seyrettigi filan yoktu ve oturdugu yerde hayal kuruyordu, ama yine de maçtan bu denli ....

Cevap: Beyaz Mendil

Share this post

Bir cevap yazın